© 2017 Tring Europë - Platformë televizive    I   Të gjitha të drejtat e rezervuara    I   Zhvilluar dhe dizajnuar nga GBITS - Blerim Gajtani

KINEMA

TRING SUPER

TRING MAX

TRING COMEDY

TRING SHQIP

TRING LIFE

TRING FANTASY

JAN TE PERFSHIR

 Afer +300 Kanale 

TRING&DIGIALB   

SERIALE

SMILE

TRING 3+

FOX

FOX CRIME

FOX LIFE

ANT1 EUROPE

FËMIJË 

SOFIA HD

TRING TRING

TIP TV

TRING KIDS

SUPER RTL

RTV21 JUNIOR

CARTOON NETWORK

BOOMERANG

DOKUMENTAR

TRING WORLD

TRING HISTORY

TRING PLANET

NATIONAL GEOGRAPHIC

REAL TIME

FOOD CHANNEL

BBC EARTH

LIFESTYLE

FINE LIVING

LUXE TV

WEDDING CHANNEL

LAJME

JOTEMATIKE

SPORT

MUZIKË 

ADULT +18

7 NEWS

TRING SPORT NEWS

BBC WORLD NEWS

EURONEWS

AL JAZERA EUROPE

FRANCE 24

CNBC EUROPE

RT

BLOOMBERG

TVE

TRT

CNN INTERNATIONAL

TRING INFO CHANNEL

VIZION PLUS HD

LIVING HD

JOLLY HD

TVSH TOKSORE HD

PLANET

ADRIA TV

RTK1

RTK2

KTV HD

KLAN KOSOVA HD

TRIBUNA CHANNEL HD

TV DUKAGJINI HD

RROKUM HD

ARTA HD

ALSAT M HD

RTV21 HD

RTV21 MIX HD 

RTV 21 MAQEDONIA HD

CHANNEL ONE

KOPLIKU TV

ZJARR TV HD

LEZHA TV

T - TEMA TV

KANALI TEMA (KOSOVE)

TV BESA

ERA

SYRI VISION

RAI1

RAI2

RAI3

RAI NEWS 24

LA7

ITALIA 1

CANALE 5

WORLD FASHION

RTL

RTL 2

RTL NITRO

ZDF

ARD

VOX

ARTE

STAR

RETE 4

FASHION ONE

EURO D

EURO STAR

HAYAT PLUS

ATV

BN

TV5 MONDE

APOLLON

E TV

EURO CHANNEL

ENGLISH CLUB TV

REAL RTV

TRING SPORT 1 HD

TRING SPORT 2 HD

TRING SPORT 3 HD

TRING SPORT 4 HD

MOTORS TV

TELE SPORT

RTSH SPORT

EUROAL TV 

BBF

CLIK

MUSE

ELRODI TV

TIRANA TV

FOLK +

CLUB TV

RTSH ART

HAYAT FOLK

RTV21 POPULLORE HD

RTV21 MIX HD

RTV21 PLUS HD

X BUNGA BUNGA

X DESIRE

X BIZARRE

Oferta Tibo: 

Të gjitha kanalet shqiptare të Shqiperisë, Kosovës, Malit të Zi dhe Maqedonisë. Ligat më elitare të futbollit si Champions League, Europa League, Kampionatin Anglez, Italian, Spanjoll, Francez, Gjerman, Hollandez, Zvicerian, Shqiptar dhe Kosovar. Kampionatet e basketbollit, volejbollit, garat e biçikletave, tenis, boks dhe regbi. Mijëra Filma On Demand dhe shërbimin CatchUP TV.

__________________________________________________________________________________________________________________________

* Ne kete list me lart nuk jan veq e veq Kanaleve Digialb te listura , por Kanale e Digialb jan te perfshir gjitha

*Lista e kanalave ne Platformen My Tring IPTV mund të ketë ndryshime nënumrin e tyre sikurse edhe ne rradhitje. Tring Europe nuk mbanë  përgjegjësi në rast se këto ndryshime ndodhin nga vetë Tring në Tiranë. 

* Kanale Sportive nga Tring & Digialb jan te perfshir ne oferten Premium .